Půjčka bez poplatků

Chcete konečně půjčku bez poplatků? Tak se svěřte do péče nám. Naše půjčky jsou opravdu bez poplatků předem.

Online žádost

Půjčka pro vás, online půjčka pro vás, nebankovní půjčka

Jste mladý sportovec, který ke své činnosti potřebuje mnoho sportovního vybavení, ale Vašim rodičům už vyschly finanční zdroje, ze kterých Vaši činnost financují? Chtěl byste jít pracovat nebo na brigádu, ale potom byste neměl čas zabývat se sportem? Shledáváte jako jediné řešení to, že je nutnost si půjčit u nějaké společnosti peníze?

Nebankovní půjčka pro vás od nás

Na současném českém trhu existuje mnoho společností, které se zabývají řešením těchto problémů. Je zkrátka jen konkrétně na Vás jakou společnost si vyberete, která pokryje půjčkou Vaše sportovní vybavení. Hledáte společnost, u které jsou velmi dobře splnitelné podmínky, kdy půjčku obdržíte za pár dnů po sjednání smlouvy?

Nebankovní online půjčka bez registru od nás

Naše společnost poskytuje svým klientům spotřebitelské i podnikatelské půjčky, u kterých máme řadu podmínek. Chcete-li si tedy půjčit na sportovní vybavení, kdy sportujete ve svém soukromém životě a máte sport jako koníček, tak je pro Vás vhodná spotřebitelská půjčka, při které máme 3 podmínky pro její dosažení. Spotřebitelskou půjčku poskytujeme v rozsahu až do 300.000 Kč.

První z podmínek zní tak, že nám musíte doložit Váš příjem. To z praktického hlediska znamená, že nám musíte prokázat Vaše příjmy, které plynou ze zaměstnání, podnikání. Nebo pokud pobíráte starobní či invalidní důchod, tak se také jedná o prokázání příjmu. Výše Vašeho příjmu nijak neovlivňuje výslednou půjčku.

Rychlá online půjčka od nás

Máte-li nějaké dluhy a jste současně s tím i v exekučním řízení, tak až řádně splatíte veškeré závazky, tak naše společnost je Vám schopna půjčit peníze. Současně s tím nesmíte mít trvalé bydliště napsané na městském úřadu. To v překladu znamená, že nesmíte "bydlet" na městském úřadu. Tohle byly podmínky k tomu, abychom Vám poskytli spotřebitelskou půjčku.

Pokud ale jste v dluzích a problematiku jste se rozhodli řešit pomocí insolvence, tak po ukončení insolvenčního řízení jsme Vám schopni poskytnout peníze. Tato půjčka je ve výši 50.000 Kč s tou podmínkou, že Váš příjem musí dosahovat nejméně 12.000 Kč.

Co nabízíme z hlediska podnikatelských půjček? Z tohoto hlediska poskytujeme půjčku v rozmezí od 30.000 Kč do 75.000 Kč, která je zejména vhodná pro překlenutí období atd. Veškeré podmínky, které byly u spotřebitelské půjčky, se v tomto případě ruší a zavádí se jiné, respektive pouze jiná. Tou podmínkou je, že nám musíte prokázat Vaši osobu, tudíž doložit občanský průkaz.

Veškeré služby, které poskytujeme, byly řečeny. Současně s tím ke každému problému přihlížíme individuálně a vždy se snažíme pro své klienty najít ideální řešení.

Online žádost o půjčku

Created by Wallis Media

© 2016 - 2019 Wallis Europe s.r.o.